Červenec 2011

RPčko

30. července 2011 v 17:18 | Nigel Dan Darko |  Lide.cz
Víte proč ta hra tak upadá? přišli sme na to. Prostě.. kdysi mě to hodně bavilo.. jak sme měli volnost.
Mohli sme cokoliv. Já jako Gaara jsem se bavil s Itachim. Byli sme v hostinci protože tam balil nějakou holku xD myslím, že se jmenovala Tamiko (je to už asi 2 roky ale furt si to pamatuje xD). Seděli sme u stolu a ona si mezitím balila věci nebo co. Řekl jsem Itachimu, ať jí poví, že ji má rád. Ale on mě začal kopat pod stolem xD kopali sme se navzájem a to bylo pořád "Tak dělej vole! Seš suchar nebo co?!" zasyčel sem xD on mi dupnul na nohu, já se bolestí ohnul a vzhledem k tomu, že sem netušil, že je tam stůl, praštil sem se do hlavy :D Miloval jsem tyhle hry. Myslím si, že kdyby to takhle bylo pořád, zůstalo by tam spoustu lidí. Samozřejmě vážnost nesmí chybět, ale proč tolik? Proč bysme nemohli pít, hulit trávu a bít svý děti co sme si našukali? Je to na prd. Příběh v anime (manze) je suchej. Je hodně suchej a vážnej. Proč bysme měli navazovat na něco, co je v anime? v SUCHÝM anime..Nemá to smysl prostě.. Vždycky jsem myslel, že RPčko je o fantazii. Je o tom, co si dokážeš představit a napsat aby to dávalo smysl. Abyste si vytvořili příběh, který se vám zamlouvá. Jaký má smysl začínat nějaký duchaplný války a boje, když je to v anime? O to jde? jet podle anime? o rly? ale to je špatně. Mě ta hra nebavila. Nebylo co dělat. Já jako Kazekage sem byl pořád v kanclu protože Naruto, Kakashi, Itachi a tak dále měli jiný starosti. Měli co dělat. V anime byli dost často a dělali co mohli. Itachi byl v Aka a s nima moh dělat cokoliv. Ale co Gaara? co měl dělat? nikdo mi nechtěl hrát bráchu ani ségru. Ani Matsuri a tak. Byl sem v Suně úplně sám a jediný co sem dělal bylo, že sem seděl v kanclu a papíroval. To bylo o hovně prostě. Nejlepší chvíle byly kdysi. Itachi se vysral na veškerou práci a šel za mnou. Šli sme třeba do Konohy a podpalovali lesy aby byla sranda :D padaly u toho ty nejlepší hlášky. Přišel Naruto a šli sme do baru kde sme se ožrali jak hovada, našli sme ve sklepě bednu "zelí" a zpráskali sme se :D Tehdy vzešlo taky pár hodně dobrejch hlášek. A o tom podle mě ta hra je. Aby se lidi bavili. A né aby se nervovali jestli vyhrajou válku proti Madarovi nebo ne. Ta hra je pak suchá jak stoletej chleba. Nemá to smysl takhle hrát. Člověk se pak bojí tam i přijít aby nezjistil, že jeho vesnice je na prach protože ji někdo zničil. Bojovat nemá smysl protože to není sranda. A RPčko je podle mě o srandě. Hlavně o ní. Jinak se na to lidi vyserou. Když se v místosti začli psát pravidla jakože nesmíš být OOC věděl jsem, že to padne. Vsadím se, že kdyby se tohle pravdilo zrušilo a dala se zpátky volnost jaká byla, většina lidí by se vrátila.
Když ta starý časy skončily a já tam zůstal, bylo to jen proto, že jsem podvědomě čekal, že se ty časy opět vrátí. Nevrátily se. Což je škoda. Když skončila volnost, začli si lidi zakládat svý místnosti s tím, že nechcou příšný pravidla. Celou tu dobu co jsem byl SS jsem uvažoval, čím to sakra je, že je ta hra tak bezduchá. A přišel jsem na to, až když jsem si SS vzal a odešel jsem. Podle mě by to chtělo povolit OOC. Neznám nic vtipnějšího než zhulenýho Itachiho co objímá mísu se salátem a říká jí Zetsu :D Chtěl bych ty časy zpátky. Pak bych možna uvažoval i o návratu do místnosti. Protože mi to chybí.. Hodně mi to chybí.. Ale nechci se vrátit někam, kde to pustoší imaginární válka a věc se bere tak moc vážně.

Překlad zkratek

13. července 2011 v 21:22 | Nigel Dan Darko |  Lide.cz
Určitě vás vždy zarazí ty strašně složitén zkratky.. no.. a my jsme vám je už tak cca před rokem rozluštili

Autor: Love.Gaara
PV=Perverzní vydra
ODS=Odolnost Dizlektických Sádelníků
ČSSD=Čelní Srážka S Dementem
VV=Vyprcaný Vlak
UK=Ukaž Ku*du
ZŠ=Zdupali Šárku
PO=Polib Opicu
SDH=Sdružení Dementních Hinduistů
PHP=Polib Hance Prdel
ČR=Částečný Rom
Autor: Rio.Uchiha
DVD - Dlouhodobý velkorysý deviant
RIP - Relativně Impotentní politik
SAR - Srač*a Amerických Rysů
FBI - Federace Bise
CSI - Cosi sexuálně inteligentního
MT - Mimořádný Trouba
RIO - Rubíkový Impotentní opice
CZ - Cizopasný Zeměpis
Autor: uzumaki.n@email.cz
SMS- Sexualně morbidní samec
UZUMAKI - univerzálně zjančený uječený magoristycký agresivní kousnutý idiot
Autor: yamato.tenzou
OSN - orální sex navíc
ČD - černá držka
NATO - německá armáda to odsrala
NS - národní svině
ZPV - zvláště perwerzní vůl

Memories

5. července 2011 v 14:37 | Nigel Dan Darko |  Ze schránky na myšlenky
je strašně velká škoda, že se lidi co sem měl rád mění.. dokonce i ti, kteří pro mne znamenali celý svět.. bolí to.. hodně to bolí.. ale mé smysly už jsou tak navyklé na tenhle systém, že mi to začíná být jedno.. otázka je, jestli je to dobře nebo špatně..
já.. chtěl sem se omluvit.. a nešlo to,
chtěl jsem všechno zachránit...
chtěl jsem to skončit...
všechno co jsem kdy v životě udělal byla chyba.. a je hrůza si to uvědomit...
ztratil jsem chuť žít už před nějakými časy..
konečně jsme se dostali k tématu.. tohle všechno bylo jen a jen kvůli vzpomínkám..
neumím zapomenout na věci, co mě ničí.. je to jako nějaký posraný prokletí.. a nenávidím ty debilní kecy jako : Notááák to bude dobrý!
problém je, že nikdy nic nebude dobrý.. a takový řeči jsou jen úhybem před realitou.. před krutou skutečností, že vždycky všechno bude stát za hovno