Březen 2013

Sen

24. března 2013 v 16:16 | Sam Darko |  Dreams
Mám trochu rozbitý notebook a nutně si tohle musím někam napsat, takže ano, schytá to můj blog. Jestli je pravda, že každý sen něco znamená, tak co znamená tohle. Možná to, že nikdy už nebudu spát.

Not anymore

8. března 2013 v 19:15 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Některé lidi bych zabil. Netolerantní zbytečně žíjící imbecilní opice obydlující tuhle planetu. Postřílel bych je do jednoho. Zavřel ve sklepě přivázaný k židlím a smál bych se, když bych jim strhával kůži z rukou a nutil je ji žrát! Možná jsem blázen a je mi to úplně u prdele. Lidi by se mě měli bát. Lidi by mě měli přestat srát tak nehorázně. Vážně neví, s kým mají tu čest.

Rozčiluje mě chování lidi, co se snaží být za každou cenu vtipní nebo chytří! SEROU mě lidi, co se naváží do lidí, o kterých vůbec nic neví! Téhle holce trochu vyčnívají žebra? NECHUTNÁ ANOREKTIČKA! MĚLA BY SE NAŽRAT! FUJ!! HUMUS!!!! Tamten si udělal masku na zombie walk v podobě rozřezaného obličeje? ODPORNÝ!! IDIOTI! ZAVŘÍT DO ÚSTAVU!! ZBAVIT SVÉPRÁVNOSTI!! POZAVÍRAT JE!!! Kluk s patkou? PODŘEŽ SE!! NECHUTNÝ EMAŘI!!

Prostě kde to doprdele žiju?!?! A to se mi lidi diví, že bych se zabil?! Víte co? Facebook je zlo. To tam se takovýhle lidi vyskytují. Netolerantní hovada. Každý chytrý jak rádio když to nemusí říct. Ne, nedovedu tomu jen tak přihlížet a mávnout nad tím rukou. Proč taky? Ale proč vlastně ne? Jelikož jsem od přírody píča a musím pokaždý se do toho začít srát a hrozně to řeším. Jasně, moje chyba, jenže nemůžu si pomoct. Když si přečtu nějakou z výše uvedených sraček, vjede do mě nehorázný vztek.

PROČ MUSÍ VŮBEC TAKOVÍ LIDI ŽÍT?! Nedivil bych se, kdyby mi jednou ruplo a fakt bych někoho zabil. Podřezal bych jim všem krky a s úsměvem se vykoupal v jejich krvi! KURVA JAK JÁ BYCH SI TO UŽIL!!!

Závidím lidem, co umřeli. Závidím jim, protože nemusí vidět ty hovna okolo sebe. Nemusí se dívat na to, do jakých sraček se tahle společnost zřítila. Nejsem součástí systému, nikdy jsem nebyl a nikdy ani nebudu. Nechci prostě. Nikdy nebudu zamilovaný, protože láska akorát ovlivňuje úsudek. Správně, NIKDY! A není mi to líto! Nic mi není už líto!

Pomáhám určitým lidem, na kterých mi záleží ale pokud se ke mě jeden z nich otočí zády, tak ať už se nevrací. Odteď už nedávám druhý šance. JEDNOU jsem jedné osobě dával šance 3 zkurvený roky. Každý podělaný den jsem ji omlouval. Poslední kapka a konečně mi to došlo. NEMÁ TO CENU! Nezaslouží si to! Je to přesně ten člověk, který si nezaslouží ani kousíček mojí pozornosti! Stejně jako většina!

Naserete mě jednou a sbohem. Vážně nejsem někdo, kdo si nechá pořád srát na hlavu. Not anymore....