Červenec 2015

When the Beating Stops

27. července 2015 v 12:30 | Sam Darko |  Moje fanfiction
Dramatické události čtyř dnů z pohledu dvou lidí.

Narutův pohled na věc je zpočátku nevinný. Jednoduše proto, že není schopen vidět pod povrch.

Naopak Gaarův pohled vysvětluje naprosto vše. Chaotické dění, nečekaná rozhodnutí, bezmoc a nakonec snad trochu toho depresivního podtónu.

Upozornění:

AU, One-shot, Smrt, Drogy, Vulgární výrazy, EN/CZ

Hudební text:

She Wants Revenge= 1) Out Of Control, 2) I Don't Wanna Fall In Love

Postavy:

Gaara/Matsuri,
(Jednostranné) Naruto/Gaara, dále... Sasuke, Ino, SakuraNever Fading Sting

27. července 2015 v 12:16 | Sam Darko |  Moje fanfiction
V bytě, do kterého se přes deky nedostane ani proužek slunečního svitu, žije jeden životem znavený rudovlasý jedinec. Ale tentokrát pro něj žádný blonďatý zachránce nepříjde. Tentokrát je na ten boj úplně sám. Boj, který před pěti lety vzdal.

(Gaara, Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha)

AU, One Shot, Krev, Násilí, Vulgarismy, Drogy, a možná lehčí slash GaaNaru, SasuNaru (to už záleží na představivosti čtenáře, nic graficky specifického)

------------------------------------------------------------------------------------------------
Jednoduše a stručně, mám poslední dobou (posledních několik let) hodně špatnou náladu, která se prostě ne a ne zlepšit. Podle toho taky vypadají věci, co píšu.
Z konce povídky si můžete udělat závěr, jaký chcete, jelikož je poměrně zavádějící, a i když to nebylo mým záměrem, celkem to sedí.Learn How to Live

27. července 2015 v 5:50 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Jak jste se učili jezdit na kole? Rodiče vám drželi sedadlo, zatímco vy jste hystericky vyšilovali a odmítali na to ďábelské zařízení vlézt? Nebo vám slíbili tuhle techniku a pak vás zákeřně pustili z kopce?
Jak jste se učili plavat? S štedrou asistencí?

Já ne. A jsem za to sakra rád.

Restore You Faith in Humanity

27. července 2015 v 3:47 | Sam Darko |  INTJ - Vyřeším Neřešitelné
Ve zprávách vidíte samé vraždy, znásilnění, příšerné lidi. Teď se to točí kolem muslimů. Je toho plný internet, televize a všichni se můžou doslova posrat. Jenže přesně takhle to funguje. Krmí nás hovadinama už od dob, kdy jsme se naučili vůbec vnímat. Takhle se ale žít nedá. Nedá se všemu věřit.

NAPADLI MĚ

19. července 2015 v 18:21 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Tak a je to v PIČI
HOTOVO
"Máte tu tři viry, dejte nám tři litry a my vám to opravíme. Pokud to neuděláte okamžitě, jste v píči, počítač můžete hodit z okna, v prdeli, hotovo, konec, končíš kámo." :D
Volám mamě a říkám:
"Matko, je to v píči. Stáhl jsem si nějakou sračku, natahalo mi to do kompu nějaký píčoviny a teď mi nefárá adblock, prý tu mám viry. NEVÍM CO MÁM DĚLAT KURVA! DEJ MI TO ČÍSLO ÚČTU JÁ UŽ SI HO NEPAMATUJU MATKO POMOZ MI MŮJ POČÍTAČ KURVAAAAAA!!"
Prostě panika jako prase, čekám na bratrance ajťáka. Jestli to do píči nespraví, tak si to HODIM VOLE NORMÁLNĚ SI TO HODIM!

Je to zpomalené, háže mi to reklam úplně 250 sraček, mám tu dva adblocky co na mě serou královsky a Reimage PC Repair mi říká, že pokud to okamžitě neopravím, můžu se jít pičo klouzat, protože počítač půjde hodně rychle DO PRDELE

Takže jestli se mi nepovede ty viry hodit do píči, tak se s váma loučím. Hned najdu číslo na Opavu a JEDU VOLE HNED

Welcome back, friend

9. července 2015 v 14:26 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky

Je čtvrtek, od předminulého pondělí mám nemocenskou. Proč? Protože insomnie. Insomnie je hnus.

Karma?

2. července 2015 v 0:32 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Byl jsem hajzl. Jo, byly časy, kdy jsem byl fakt hajzl a nestaral se o to, že se mi to jednou vrátí. Protože upřímně, z hovna dort neupečeš a já dostal do vínku pěknou kupu sraček, se kterou jsem musel nějak pracovat.
A tak jsem s tou hromádkou udělal co jsem mohl. Začal jsem po lopatách rozdávat kolem sebe, abych se zbavil té tíhy.

Jenže sračky se hromadí věčně.

A karma. Karma prostě neexistuje.

Protože jsem se změnil. Začal jsem dělat pro lidi první poslední a čekal, že se mi to vrátí. Že když budu rozdávat dobro, bude se mi ho taky dostávat. Jenže v určité komunitě to jednoduše nefunguje. Dáte jim své srdce, nápady, nervy a čas a naoplátku dostanete rovnou tři lopaty sraček, aby jste neměli náhodou málo.

Ale stejně se snažíte a doufáte. Jenže víte co? Je to k ničemu.

Karma neexistuje.

Říká se, že si v určitém období života vyžerete to nejhorší, nebo nejlepší a pak se to otočí. A já čekám. Čekám na to dobro. Řekám na den, kdy všechno bude okay. Kdy se nebudu probouzet s myšlenkou na kulku do hlavy, kdy se mi úzkostí přestane svírat hrdlo/srdce/žaludek a kdy má záda nebudou považována za cvičný terč pro vrhání nožů.

Mí "přátelé" mají nejspíš novou sadu nožíků a nejlepší způsob jakým je otestovat je zabodnout mi je do zad. Ano, přátelé, fungují správně. Účinnost 100%, schvaluji, tady máte razítko.

Jenže to nedávám.

A nevím co bude dál, protože se v těch sračkách prostě topím. Nemám sílu vyplavat na povrch pro další nádech. Nemám sílu se zvednout a jít dál. Protože nohy jste mi vzali. Vzali jste mi kurva všechno, i z toho mála co jsem měl.

Už prostě nemám sílu.

Naser si, karmo.