Prosinec 2015

Co mě opravdu vyloženě sere...

19. prosince 2015 v 2:05 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Před pár lety, když jsem byl ještě malý píčus, jsem si založil blog s názvem "emosaskie".

Emo - protože v té době jsem byl přesvědčen, že EMO je můj životní styl. Poslouchal jsem hudbu, která pod tento styl prakticky spadala, chodil jsem oblékaný v černých hadrách s příměsí zelené/modré/šedé/červené/prostěkurvavšechno, a mou onehdejší psychiatričku jsem dováděl k šílenství.

Saskie - protože jsem nenáviděl své jméno (ostatně jako každý týnejdžr - ano, to je schválně, nejsem idiot), a má už dávno zapomenutá posedlost Sasukem Uchihou ze seriálu Naruto mě dovedla k tomuto jménu. Vybral jsem právě Saskie, i když je ženské. Chtěl jsem být inkognito, jelikož psát si blogísek se u mé generace bere jako projev slabosti a demence. A protože už tenkrát jsem byl paranoidní.

Jenže časem mě tohle uživatelské jméno začalo poměrně srát...
Jakože dost.......

Hlavně proto, že už se ke stylu EMO nehlásím a taky proto, že jsem začal mít těžce u zádě co si o tomhle kdo myslí.

Původně jsem tento blog zaměřoval na své stěžování si, jak jsou všichni hrozně zlí a nefér. Později jsem začal přidávat úryvky z RP Lide.cz. A teď se snažím zaměřit na řešení různých problémů, hlavně těch svých, ale i těch globálních.

Zkrátka tenhle blog dospěl, stejně jako já.

A proto se mi nesmíte divit, že pokaždé, co se musím přihlásit pod jménem "emosaskie", bych blil. Nenávidím to jméno. Hrozně rád bych ho změnil, ale právě tady se vyskytuje menší vroubek. Pod pojmem 'menší' si představte rozlohu Ruska.

Uživatelské jméno na serveru blog.cz bohužel zmenit nejde. Tím pádem jsem celkem dost těžce v píči.

Zbývají mi tři možnosti, a tedy:
  1. Smířit se se svým osudem, a nadále pokračovat v psaní pod tímhle odporněnechutnýmkurevskynenáviděným jménem.
  2. Založit nový blog a na tenhle se prostě vysrat/začít od nuly jinde (což zavrhuji, protože se nechci vzdát již napsaných myšlenek)
  3. Založit nový blog, a narvat tam všechny články, co jsem napsal tady, a co projdou vyřazovacím kolem vhodnosti.
Zatím se přikláním k možnosti třetí. Asi chápete, jak moc je to jméno pro mě důležité, když jsem ochoten projít a překopírovat všechny ty články, co jsem tady napsal.... je jich fakt šíleně moc....

Zakončím to malým vzkazem adminům tohoto webu *významně si odkašle*:::
Možnost změny názvu blogu by byla velice vhodná.... Děkuji za pozornost.

How To Lose My Trust In a Few Easy Steps

3. prosince 2015 v 0:42 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Píšu tohle, protože mi spousta z Vás píše na facebook a žádá o přátelství. Prý jsem jakože zajímavý člověk a určitě by stálo za to patřit do mého friend listu, psát si se mnou, nebo se občas sejít. Pravdou ale je, že to fakt nechcete. Pokud Vám nevadí se neustále hlídat, aby jste mě náhodou něčím nenasrali, směle do toho.