Leden 2017

Outside

26. ledna 2017 v 14:03 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Víte co je největší peklo, když máte sociální fóbii?
Izolace.
Na jednu stranu jste spokojení ve své malé bublině, kde se nemusíte hlídat, a bát se, ale na stranu druhou vám z toho začne po chvíli poměrně slušně šibat.

Struggling

20. ledna 2017 v 14:04 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Pochybuju, že to ještě někdo čte. Tyhle moje debilní výlevy choré mysli. Lidi, co si prochází něčím podobným, o tom číst nechtějí, a lidi, co jsou "normální" k tomu nemaj důvod. Respektive jim to nic neříká.

Pořád sem píšu, protože je pro mě jednodušší něco nacvakat na klávesnici, než vzít pero a napsat to do deníčku. Kterej nemám.
Občas se prostě musím vypsat z toho, jak je všechno shitty. Trochu mi to pomáhá si v průběhu psaní něco málo srovnat v hlavě. Vždy nějak uprostřed článku mi začínají věci dávat smysl. Takže to potřebuju k tomu, abych nezešílel, prakticky.

Problém je, že od té doby, co jsem změnil antipsychotika, nějak to nefunguje. Ten proces psaní už není tak uklidňuijící, a nepřichází žádná úleva. Ty prášky prostě nezabírají. Beru je už nějakou dobu, a připadá mi to, jakobych žral lentilky. Účinky žádný, a ještě k tomu přibírám.

Slíbil jsem někomu obraz, a dělám na něm už měsíce. Tím myslím, že mi tu většinou jen leží v rohu, a k tomu procesu malování jsem se za celou tu dobu dostal cca 3x a to na takových dvacet minut, než jsem to vzdal. Já se kurva nenávidím.

Nebaví mě nic. Nemám ani ten 'plamen vzteku a deprese', kdy tyhle dva pocity ze mě dostanou aspoň trochu energie. V takových chvílích jsem buď psal sem, nebo si někomu postěžoval. Teď už to nefunguje.

Je těžký vysvětlit, jak moc je všechno pro mě bezvýznamný. Nemám na to ani chuť.

Tady máte důvod, proč tenhle článek, a všechny co jsem v poslední době napsal, stojí úplně za hovno.

On the edge

6. ledna 2017 v 14:34 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Nebrečím. Nezuřím.