Červenec 2017

Hvězdní rejnoci (EN)

30. července 2017 v 9:49 | Sam Darko |  Dreams
This is just a dream I had. That's why the title sounds so stupid.
Trochu jako Mechanická medůza (co mám doprdele furt s tím mořem?)

Erased/Meth/Meds/Still feelin' like shit and bein' furious

23. července 2017 v 13:12 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Mám v hlavě úplné prázdno. To je jeden z nejzkurvenějších vedlejších účinků AP+AD. Nic mě neinspiruje = nic mě nebaví = nic nedělám.
Dohání mě to k pocitům a tendencím, které se mi hnusí. Nutí mě to se sociálně angažovat. Jestli tohle není peklo, tak už nevím.

Momentálně řeším věci, při kterých bych ocenil být při smyslech. Prášky mi to však nedovolují.
Vysadit? Toť otázka.
Odpověď? Nemohu...
Alespoň zatím ne.

Dochází mi Xanax a já panikařím. Je to jako hnusnej dojezd po opravdu nekvalitních třepkách. Nelze fungovat normálně. Né bez Xanaxu. Takhle se té závislosti nakonec stejně nevyhnu. Krásný, jak právě závislost mě dohnala k léčbě, a skončilo to u další.

Je to jako projíždějící vlak myšlenek, a vy se snažíte naskočit za jízdy. Nezastavuje, a vy nestíháte. Nejde to. Xanax je taková ruční brzda. Jsem pak schopnej chytit aspoň něco. Nebýt toho, byl bych absolutně v prdeli.

"Měl by jste začít pomalu vysazovat. We are concerned..." who gives a shit?
Abych mohl vysadit benzony, musel bych tak vysadit AP a vyměnit AD. Tahle kombinace, co mám momentálně naordinovanou, mě dohání k šílenství. Nikdy nekončící dojezd. A co pomáhá na dokřup? Klepky. Benzony.

Poslední dva měsíce byly hrozně náročný. Ups and downs... a LOT of them.

Pokaždé když přijde nějaký silnější pocit (excitement, panic, stress, nervousness, depression) - I feel like I'm on meth again. And I'm not talkin' about that euphoria and ridiculous amount of energy and happiness.... no, I'm talkin' about the cold sweat, shakin', mind going fuckin' crazy and the inability to calm the fuck down.

I stopped usin' meth 'cause I ran out of money. But I actually managed to convince myself that I'm better off. And it took me fuckin' long enough...
I ain't sayin' that I ain't missin' it. Those positive aspects will always haunt my 'sober' mind. But the thing is... with those meds I'm now on... I experience what's called a "withdrawal". That means - only the shitty feelings you get when you're on drugs (in this case - meth). It shouldn't be like that. I shouldn't feel this way. I should 'heal' and shit, right?

And I'm actually payin' for those meds.. if I just stopped poppin' pills that ain't working and just bought some meth, I might be fuckin' happier. I would be. Not always, but for a few hours... I wouldn't feel like shit.

Yesterday, I was in a train.. I felt like dyin'.
And I saw this person who was obviously high on meth. And I found myself jealous. This woman looked horrible. Bones clearly visible under her sickly gray skin. Eyes almost popping out of her skull, glaring nervously at everything and everyone around. Skinny fingers tappin' into plastic glass of her iPhone, probably just to avoid bittin' nails and scratching the livin' shit out her own exposed arms.

I knew exactly how she was feeling. She was in the most horrible state of mind, but I was still jealous as fuck. Because I knew, that few hours back, she was the happiest person walkin' on Earth.

Mám pořád plány. Pořád se držím naděje, že až doběhnu tuhle posranou trať, budu moct hodit nějaký AP do kurev. Že všechno co jsem měl se vrátí. Zase budu moct psát písničky, dopíšu ten scénář, začnu znovu malovat.

Ale zároveň si nedovolím doufat. Protože až tohle všechno budu mít za sebou, a zjistím, že se prakticky nic nezměnilo, nejspíš si to půjdu konečně hodit. Nedoufám, protože v případě selhání se nebudu zpětně proklínat.

Life just is... and even when it sucks, you just keep on livin' it.

Need to feel free again

9. července 2017 v 16:21 | Sam Darko |  Ze schránky na myšlenky
Čecho-angličtina. Gore.
Protože jsem schopnej vyjádřit to co cítím jen v angličtině. Only in that language, it makes sense. It makes my words true.